Бившата звезда на Блекбърн и Манчестър Юнайтед Кийт Гилепси даде откровено интервю, в което разказа за хазартните си проблеми.
В своята автофиография, озаглавена „Как да не станеш футболен милионер“, той разкрива, че хазартната спирала е излязла извън контрол и той е изгубил изумителните 7 милиона паунда.
Припомняме ви, че Кийт Гилепси бе определян за един от най-добрите млади таланти навремето. Той дори бе наречен новия Джордж Бест, когато проби в първия отбор на Манчестър Юнайтед едва на 18-годишна възраст.
