Букмейкърът от Острова Ladbrokes представи своята нова мобилна версия за спортни залагания, базирана върху платформа на Mobenga, дъщерно дружество на Playtech.
Новата версия на сайта за телефони и таблети разполага с нови интерфейс и навигационно меню, специални бутони за уведомяване при изгодни и изтичащи коефициенти, пряко предаване на гонки от конните надбягвания и специалната система quickbet, която позволява на играчите да поставят единични залози почти моментално.
Пълното пускане в експлоатация на новото мобилно приложение идва вследствие на ограниченото пускане през август, когато то беше пуснато за малък брой клиенти, за да се събере обратна информация и директен тест на функционалостта.
Новината идва скоро след сключването на договор за ексклузивно партьорство между Ladbrokes и Chelsea App Factory, които в момента се грижат за нововъведенията и подобряването на мобилното предложение на букмейкъра.
„Chelsea App Factory дава огромни възможности на Ladbrokes“, заяви Джим Милън, управляващ директор на Ladbrokes. „Клиентите имат все по- високи очаквания за това, което им се предлага като мобилен продукт.“
„Новият продукт, базиран върху платформата Mobenga е ключов отговор на тези очаквания. Това е важна стъпка по пътя към подобряване на нашата електронна услуга и ние продължаваме да работим върху изграждането й. Все по- бързо върви създаването отново от Plytech на ново казино приложение. Когато свършим с всичко това ще бъдем в състояние да станем по- конкурентни на пазара и да се конкурираме ефективно с останалите букита.“
